Jak vybrat elektroskútr

Poradna

Nevíte si rady s výběrem ? Případně hledáte odpovědi, které souvisí s používáním našich výrobků? Jste na správném místě.

 

jak vybrat elektroskútr Jak vybrat elektroskútr

Už vás nebaví dopravovat se do práce přecpanou MHD nebo hledat parkovací místo u supermarketu? Snadným řešením jsou elektroskútry, které nezatíží vaši kapsu a zároveň jsou ekologickým dopravním prostředkem.

V článku se dozvíte, podle jakých parametrů se při výběru elektrického skútru orientovat a že existují i verze, u kterých nepotřebujete řidičák.

Číst dále

 

 

 

jak vybrat kufr na skútr Jak vybrat kufr na skútr

Kufr na motorku je nezbytným doplňkem každého motoristy a platí to i pro majitele skútrů. Které druhy kufrů můžeme najít na současném trhu a jak si vybrat ten správný?

V článku se dozvíte, podle jakých parametrů se při výběru kvalitního kufru na skútr orientovat a že v mnoha případech není dobré se dívat pouze na cenu, když chcete, aby vám kufr nějakou dobu vydržel. Článek poradí i s výběrem u motokufrů.

Číst dále

 

 

 

jak přihlásit elektrický skútr Jak přihlásit elektroskútr

Máte už delší dobu v hledáčku svůj vysněný model nového elektroskútru, od jehož pořízení vás nyní dělí pár kliknutí na internetu či jedna návštěva prodejny?

Jen byste si před finální koupí přece jen rádi udělali 100% jasno v otázce, zda bude nutno váš nový stroj někde přihlašovat, registrovat, sjednávat na něj povinné ručení, nebo zda se v daném případě obejdete bez jakéhokoli papírování na úřadech?

Číst dále